Stelaż do łóżka pod materac

Stelaż pod materac z listew - bez regulacji, z regulacją, automatyczne, do samodzielnego montażu

Stelaże z listew są ważną częścią dobrze funkcjonującego systemu spania. Często mówi się, że listwowe stelaże pod materac są niepotrzebne lub, że można je całkowicie pominąć. To nie jest prawda! Ważny jest efekt sprężystości ramy z listew. Możesz to bardzo łatwo wypróbować, kładąc materac na podłodze, a następnie testując go za pomocą listew. Różnica jest znacząca w zależności od osoby i materaca. Prawdą jest, że dobry materac niekoniecznie musi mieć kosztowny stelaż z listew. Wystarczająca może być również tania rama z listew pod materac. Ale powinieneś wiedzieć, które stelaże są kompatybilne z jakim materacem.

czytaj więcej...

Regulowane, elektryczne stelaże do łóżek - producent stelaży do łóżek

Szczególny komfort można uzyskać dzięki listwowym ramom pod materac z silnikiem. Elektryczne stelaże z listew zapewniają szczególny komfort. Można je łatwo ustawić w żądanej pozycji za pomocą pilota. To ułatwia wiele rzeczy. Dzięki temu łóżko można dostosować do czytania lub oglądania telewizji, aby pozostało wygodne.

Wyposażony w kilka silników, wezgłowie lub podnóżek łóżka można również przywrócić za pomocą pilota do pozycji wyjściowej, aby zapewnić wygodny sen. Dzięki elastycznym listwom sprężynowym stelaży z elektrycznymi silnikami pozycja leżąca jest nie tylko elastyczna, ale także miękka.

Czy rama z listew jest lepsza? Czy stelaż pod materac z listew jest dobry?

Nie tylko odpowiedni materac jest ważny dla zdrowego i spokojnego snu, ale również stelaż z listew powinien pasować i, podobnie jak materac, być dostosowany do Twoich indywidualnych nawyków spania. Ponieważ nie każdy materac pasuje do każdego stelaża z listew.

Rozmiary stelazy zlistew:

 • stelaż do łóżka 90x200,
 • stelaż do łóżka 80x200,
 • stelaż do łóżka 120x200,
 • stelaż do łóżka 140x200,
 • stelaż do łóżka 160x200,
 • stelaż do łóżka 200x220,
 • stelaż do łóżka 180x200.

Więc czego szukasz przy zakupie? Stelaż z listew powinien delikatnie ustępować przy każdym ruchu śpiącego i dlatego powinien być wykonany z elastycznego materiału.

Należy również pamiętać, że ramy z listew - stelaz pod materac starzeją się podczas długotrwałego użytkowania. Tracą elastyczność, co może mieć trwały wpływ na komfort snu. Kupując nowy materac, należy zatem również sprawdzić stelaż z listew i w razie potrzeby wymienić go na nowy.

Jaki stelaż z listew - na co zwrócić uwagę przy wyborze stelaża pod materaca?

Stelaż z listew musi pasować do materaca. Kupując materac, zawsze upewnij się, że nowy materac pasuje do Twojego stelaża. Nie wszystkie dostępne na rynku typy materacy pasują równie dobrze do najróżniejszych wariantów stelaży z listew.

W idealnym przypadku rama z listew pod materac ma listwy sprężyste. Dzięki temu materac optymalnie dopasowuje się do ciała. Jeśli chcesz mieć elektryczny stelaż z listew, powinieneś również upewnić się, że wybrany materac jest do niego odpowiedni. Nie tylko materace podzielone są na klasy wagowe, ale także stelaże z listew.

Ponieważ materace wymagają wentylacji od dołu, aby pod materacem nie tworzyły się plamy pleśni, w żadnym wypadku nie należy rezygnować z listew. Szczeliny między listwami stelaża z listew umożliwiają odprowadzanie wilgoci z materaca.

Tylko w przypadku łóżek wodnych można całkowicie obejść się bez ramy z listew, ponieważ podkonstrukcja jest wykonana z krzyżaków nośnych, które równomiernie rozkładają ciężar łóżka wodnego.

Przyjrzyj się bliżej urządzeniom na swoim łóżku. Jeśli łóżko ma listwy boczne lub barierkę środkową, nie potrzebujesz specjalnej ramy z listew, ponieważ każda będzie pasować. Jeśli Twoje łóżko ma ramę ze wspornikami narożnymi lub podporowymi pośrodku, rama z listew powinna mieć ramę otaczającą. Rama z listew rolkowych nie byłaby tutaj odpowiednia. Masz wątpliwości co do kupna odpowiedniego stelaża do łóżka? Skontaktuj się z nami i zadzwoń lub napisz zapytanie na naszego e-maila.

Na co muszę zwrócić uwagę kupując stelaż pod materac z listew?

Każdy materac potrzebuje podbudowy przepuszczającej powietrze. Z jednej strony zachowane są funkcje materaca na wierzchu, z drugiej strony materac jest wietrzony i zapobiega się rozwojowi pleśni.

Stelaż do łóżka, pod materac - wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego

Rama z płyt i listew lub w skrócie rama z płyt charakteryzuje się elastycznym zawieszeniem, które opada we wszystkich kierunkach ruchu w poszczególnych punktach. Elementy sprężyste składają się z małych połączonych płytek, które wyglądają jak kwadratowe płytki i są zamocowane na prętach. Stelaże pod materac płytowe nazywane są również ramami modułowymi lub płytowymi. Płyty są również nazywane podkładkami kontaktowymi lub sprężynami skrzydełkowymi. mają wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego. Są polecane do dużych obciażeń.

Popularne wymiary – stelaż pod materac 90x200 i stelaż pod materac 140x200

Wymiary ram z listew, stelaży pod materac, są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Długość wynosi prawie zawsze 200 cm, ale istnieje więcej różnic w szerokości. Popularnym rozmiarem stelaży z listew jest rozmiar standardowy dla podkładów pojedynczych, stelaż z listew pod materac do łóżka 90x200 oraz wariant łóżka francuskiego, stelaż pod materac 140x200.

Stelaże pod materac do łóżka podwójnego

Wariant stelazy do łóżka podwójnego dostępny również jako stelaż z listew pod materac 180x200 lub 200x200, 200x220. Dostępne są również specjalne modele o szerokości 80 cm lub nawet 70 cm. Długości mogą wynosić 190 cm lub 220 cm, ale są to stosunkowo rzadkie modele. Jeśli interesuje Cię taki stelaż do łóżka pod materac na zamówienie - skontaktuj się z nami.

Materiały na stelaże do łóżka pod materac - producent stelaży

Wszystkie nasze stelaże do łózka pod materac mają zazwyczaj stelaż wykonany z drewna takiego jak brzoza, świerk lub buk. Dlaczego wybrać drewniane stelaże do łóżka? Plastikowe moduły są tańsze od płyt drewnianych i szklanych, ale mniej odporne i mają krótszą żywotność. Stelaże do łóżka pod materac z płyty bukowej są wysokiej jakości, ponieważ drewno liściaste jest szczególnie wytrzymałe i elastyczne.

Właściwy materac do stelaża płytowego - stelaże pod materac

Gorszego materaca nigdy nie da się ulepszyć za pomocą stelaża do łóżka. Jeśli kupujesz drogi stelaż pod materac, materac powinien pasować do zawieszenia. Ponieważ podpory płytowe zapewniają ogólnie znacznie bardziej miękkie wrażenia podczas leżenia niż zwykłe stelaże z listew, przy wyborze materaca należy zwrócić szczególną uwagę na stopień twardości.

Bardzo dopasowujące się materace piankowe są użytecznym dodatkiem do ram płytowych, przenosząc trójwymiarowe właściwości leżenia na ciało.

Elektrycznie regulowana rama z listew lub stała rama z listew - na co zwrócić uwagę?

Każdy spędza około jednej trzeciej swojego życia na spaniu. Dodaj do tego czas spędzany w łóżku, gdy jesteś zrelaksowany, chory, słuchasz muzyki, oglądasz filmy lub czytasz. Niski zagłówek może nie przeszkadzać podczas snu, ale jeśli jesteś chory i chcesz odpocząć nieco wyżej w łóżku, regulowany stelaż pod materac może być bardzo wygodny.

Pomyśl o łóżkach w szpitalach i oddziałach pielęgniarskich, które są wyposażone w regulowane stelaże. Każdy, kto chorował od dłuższego czasu, doceni korzyści płynące z elektrycznie regulowanej ramy do łóżka.

Stelaż pod materac z regulacją wysokości uniesienia zagłowia i podnóża - producent stelaży drewnianych do łóżek

Ramy można regulować mechanicznie lub elektrycznie, a tym samym elastycznie dostosować do indywidualnych wymagań. Daje to możliwość regulacji wysokości wezgłowia i podnóżka ramy z listew. Zwiększ komfort snu, dostosowując nachylenie materaca do swoich potrzeb. Zmęczone nogi szybko się regenerują podczas odpoczynku w podwyższonej pozycji.

Wariant mechaniczno-ręczny jest tańszy, ale wysiłek jest nieco większy, jeśli chcesz zmienić kąt nachylenia w okolicy głowy i stóp. Jeśli rzadko dostosowujesz położenie stelaża do łóżka, mechaniczna rama z listew może być całkiem wystarczająca.

Elektrycznie regulowane stelaże do łóżka dla zdrowego komfortu

Jeśli często chcesz regulować część pod głowę lub stopę, ciągła regulacja może stać się bardzo uciążliwa, jeśli musisz codziennie sięgać pod materac, aby ustawić stelaż pod materac w żądanej pozycji. Tutaj również możesz popełnić błędy. Jeśli stelaż zatrzaśnie się nierównomiernie w prowadnicy po prawej i lewej stronie, leżysz krzywo w łóżku i nie jesteś w stanie od razu zauważyć niewielkiej różnicy wysokości. Po prostu czujesz się spięty.

To nie może się przydarzyć w przypadku elektrycznego stelaża do łóżka. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby ustawić żądane nachylenie, a także regulować wysokość podczas leżenia, co jest szczególnie wygodne.

Stelaż pod materac z regulacją uniesienia zagłowia

Możesz więc spokojnie usiąść wieczorem, jeśli nadal chcesz poczytać książkę. A jeśli się zmęczysz, za dotknięciem przycisku możesz przejść do żądanej pozycji leżącej. Ten komfort jest nie tylko przyjemny w codziennym życiu, ale także szczególnie praktyczny, jeśli kiedykolwiek zachorujesz. Nawet po pierwszym przeziębieniu, które przykuwa Cię do łóżka, będziesz wdzięczny, że zdecydowałeś się na elektrycznie regulowany stelaż do łóżka.

Elektryczne stelaże z listew są wykonane w wielu wymiarach, podobnie jak inne regulowane stelaże. W naszym sklepie możesz wybrać stelaż pod materac i system paczkowy do samodzielnego montażu lub wstępnie zmontowany. Zadzwoń i skontaktuj się z nami, by omówić wszystkie szczegóły i nurtujące Cię pytania.

Podkategorie

 • Stelaż do łóżka pod materac 70x200

  Odpowiednie dobrane stelaże do łóżka zapewniają amortyzację i podparcie materaca. Kilkanaście elastycznych listew gumowych uchwytach dostosowują się do ciężaru ciała. To wszystko powoduje, że podnosi się komfort snu. Na szczęście nasze stelaże pod materac 70x200 właśnie takie są. Dzięki nim możesz prawdziwie wypocząć w swoim łóżku. Szukasz dobrych stelaży do łóżka w rozmiarze 70x200? Już nie szukaj.

  Stelaże do łóżka 70x200

  Nasze stelaże 70x200 świetnie sprawdzą się w standardowej wielkości łóżkach.  Są zbudowane z listew z wysokiej jakości drewna z drzew liściastych. Dzięki temu są odpowiednio wytrzymałe, a przy tym giętkie – to powoduje, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapobiegają odkształceniom materaca. Odpowiednio dobrane stelaże pod materac 70x200 zapewniają solidne podtrzymanie materaca i wentylację wewnątrz łóżka. Ta z kolei powoduje, że nie gromadzą się wewnątrz grzyby i drobnoustroje. Nasze stelaże do łóżka 70x200 to gwarancja komfortowego snu, zdrowego kręgosłupa i pomoc dla alergików.

  stelaż do łóżka 70x200 stelaż do łóżka 70x200

  Stelaże pod materac 70x200 z regulacją lub bez

  Nasze stelaże 70x200 występują w różnych wariantach – z regulacją pozycji i bez regulacji. Te pierwsze są solidne i dopasowane do konkretnego rodzaju ciała. Te drugie, mają wbudowany komponent pozwalający na regulację pozycji listew. Zamontowany silnik elektryczny, sterowany pilotem, pozwala na swobodne ułożenie pozycji stelaża. To świetne rozwiązanie, jeśli z łóżka korzystasz na różne sposoby. Sam uznasz, jaka pozycja będzie dla Ciebie najwygodniejsza podczas spania, czytania książki czy oglądania telewizji. Zmiany pozycji możesz dokonać w każdym momencie. Jednym przyciskiem przywrócisz łóżko do pozycji wyjściowej, np. wtedy gdy uznasz, że pora iść spać.

  Solidne stelaże 70x200 firmy Entro

  Nasze stelaże do łóżek jednoosobowych 70x200 to tylko jedna z propozycji. Mamy w ofercie także inne rozmiary i kolory. Chcesz wiedzieć więcej, o coś zapytać? Daj nam znać, a pomożemy Ci wybrać najlepsze stelaże do Twojego łóżka.

 • Stelaż do łóżka pod materac 80x200

  Czy wiesz, że odpowiednio dobrany stelaż do łóżka to podstawa komfortowego snu? Nie tylko materac jest ważny, a tak się składa, że nasze stelaże do łóżka 80x200 są wykonane z odpowiednich materiałów. Zapewniają solidne podtrzymanie materaca, dostosowują się do ciężaru ciała i pomagają zachować higienę. Dodatkowo, możesz wybrać modele z regulacją, które w jeszcze większym stopniu uprzyjemnią Ci sen i odpoczynek w łóżku. Szukasz dobrych stelaży do łóżka w rozmiarze 80x200? Już nie szukaj.

  Stelaże do łóżka 80x200

  Nasze stelaże do łóżka 80x200 to świetny wybór w przypadku standardowych, jednoosobowych łóżek. Pasują do wielu modeli łóżek i materacy i świetnie wyręczają nieudane konstrukcje. Składają się z kilkunastu giętkich listew, które przez to, że powstały z drzew liściastych, są jednocześnie elastyczne i mocne. W ten sposób zapewniają odpowiednią podporę dla materaca i zapobiegają pojawianiu się odkształceń. Spanie, czytanie książek lub oglądanie telewizji w łóżku z naszymi stelażami to komfort i zdrowie. Dlaczego zdrowie? Prawidłowo dobrane stelaże 80x200 pomagają zachować prawidłową anatomicznie pozycję kręgosłupa. Dodatkowo umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz łóżka. Nie gromadzi się wtedy żadna pleśń, grzyby ani nie mnożą się drobnoustroje.

  stelaż do łóżka 80x200 stelaż do łóżka 80x200

  Stelaże pod materac 80x200 w różnych wariantach

  Możesz wybierać stelaże pod materac 80x200 w różnych wariantach – na przykład te bez regulacji pozycji jak i z regulacją. O co chodzi? Za pomocą pilota sterujesz wbudowanymi w stelaż silnikami elektrycznymi. Te zmieniają pozycję zagłówka, przez co łóżko nie musi służyć tylko do spania na płasko. Możesz w łóżku po prostu odpoczywać, czytać książkę lub coś oglądać. Tym samym pilotem łatwo zmienisz pozycję łóżka do stanu wyjściowego. Możesz też wybrać solidne stelaże 80x200 bez regulacji – raz dobrane do Twoich potrzeb będą niezmiennie służyć przez lata.

  Solidne stelaże 80x200 firmy Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 80x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 90x200

  Dobór stelaży do łóżka jest bardzo istotny. Jeśli są odpowiednio dopasowane, zapewniają komfortowy i zdrowy sen. Jest tak dlatego, że podtrzymują w anatomicznie prawidłowej pozycji kręgosłup, co pozwala się porządnie i zdrowo wyspać. Dodatkowo, dobre stelaże 90x200 umożliwiają wentylację wewnątrz łóżka, co powoduje, że nie ma ryzyka pojawienia się grzybów, pleśni czy mnożenia się drobnoustrojów. To ucieszy nie tylko pedantów, lecz także alergików. Jakie stelaże do łóżka 90x200 są odpowiednie? Zapraszamy do oferty producenta stelaży firmy Entro.

  Stelaże do łóżka 90x200

  Nasze stelaże do łóżka 90x200 swoimi rozmiarami nadają się do standardowej wielkości łóżka. Są zbudowane z kilkunastu drewnianych listew. Powstały z wytrzymałego i miękkiego drewna brzozowego i innych drzew liściastych. Dzięki temu mają unikalne właściwości użytkowe – są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego odpowiednio elastyczne. To zapobiega odkształceniom materaca i zapewnia prawidłowe jego podtrzymanie przez całą noc. Wszystko to sprawia, że sen jest zdrowy i komfortowy, a Ty możesz użyć nasze stelaże 90x200 do wielu rodzajów łóżek. To jednak nie wszystko.

  stelaż do łóżka 90x200 stelaż do łóżka 90x200

  Stelaże pod materac 90x200 w różnych wariantach

  Nasz stelaże pod materac 90x200 mogą być jeszcze bardziej uniwersalne. Możesz wybrać modele z elektroniczną regulacją pozycji. Sterując pilotem, wybierasz położenie zagłówka jak i całej pozycji stelaży. Co to daje? Wygodę i szybkie dostosowane łóżka do aktualnych Twoich potrzeb. W łóżku przecież nie tylko się śpi – to świetne miejsce na czytanie książek, oglądanie telewizji czy po prostu odpoczynek. Nie zawsze musisz robić to na płasko, a jeśli chcesz wrócić do ustawień wyjściowych – zrobisz to jednym przyciskiem pilota. Oczywiście możesz też wybrać tradycyjne modele bez elektronicznych dodatków. Szanujemy Twój wybór.

  Solidne stelaże 90x200 producenta stelaży Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 90x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 100x200

  Jeśli sen ma być komfortowy i zdrowy, potrzebne są odpowiednio dobrany materac oraz stelaż – my oferujemy je także w rozmiarze 100x200. Dzięki temu będzie pasował do standardowej wielkości łóżka i zapewniał prawidłowy odpoczynek. Dobre stelaże do łóżka 100x200 nie tylko są optymalne rozmiarowo. Przejawiają także właściwości technologiczne, które pomagają zachować higienę i komfort w różnego rodzaju odpoczynku. Potrzebujesz stelaże pod materac 100x200? Sprawdź ofertę Entro.

  Stelaże do łóżka 100x200

  Nasz stelaże pod materac 100x200 są w uniwersalnym rozmiarze. Będą pasować do wielu typowych rozmiarowo łóżek. To jednak nie wszystko. Z powodu swojej budowy i użytych materiałów sprawią, że odpoczynek w łóżku będzie prawdziwie regenerował. O co chodzi? Prawidłowo dobrane stelaże do łóżka 100x200 zapewniają podtrzymanie materaca podczas korzystania z łóżka. Nasze stelaże składają się z kilkunastu do kilkudziesięciu listew, powstałych z brzozy i innych drzew liściastych. Daje to im jakościowe właściwości – są solidne, trwałe i wytrzymałe, a przy tym giętkie. Materac nie odkształca się, a stelaż zniesie każdy ciężar ciała. Przez całą noc zapewni prawidłowe ułożenie ciała. Do tego odpowiedni stelaż do łóżka 100x200 zapewnia w nim prawidłową wentylację. Powietrze cyrkuluje, nie gromadzi się wewnątrz wilgoć. Nie ma zatem ryzyka gromadzenia się pleśni, grzybów czy namnażania drobnoustrojów.

  stelaż do łóżka 100x200 stelaż do łóżka 100x200

  Stelaże pod materac 100x200 w różnych wariantach

  Stelaże pod materac 100x200 w naszej ofercie występują także w wariancie z elektroniczną regulacją ustawienia pozycji. Za pomocą pilota ustawiasz pozycję stelaża i zagłówka, przez co szybko dostosujesz łóżko nie tylko do spania na płasko, ale także do czytania, oglądania telewizji czy innej formy wypoczynku. To komfortowe rozwiązanie, choć oczywiście możesz też wybrać tradycyjne modele bez regulacji.

  Solidne stelaże 100x200 Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 100x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 120x200

  Jeśli stelaże do łóżka, to tylko dobrze dopasowane. A jeśli stelaże pod materac 120x200 to w Entro. Dlaczego? Nasze modele są wykonane z wysokiej jakości drewna z drzew liściastych. Mają optymalne rozmiary, budowę i solidną konstrukcję. Zapewniają zdrowy i komfortowy sen czy inną formę odpoczynku w łóżku.

  Potrzebujesz stelaże do łóżka 120x200? Sprawdź naszą ofertę.

  Stelaże do łóżka 120x200

  Nasze stelaże pod materac 120x200 są przeznaczone do nieco większych rozmiarowo łóżek. Przez optymalny dobór proporcji, sprawdzą się w wielu modelach łóżek i zastąpią nieudane konstrukcje.

  Stelaże 120x200 Entro zbudowane są z kilkudziesięciu listew. Te powstały z drewna brzozowego, co zapewnia im odpowiednią giętkość, elastyczność, a przy tym trwałość. Co to daje? Materac jest odpowiednio podtrzymywany, podobnie jak kręgosłup. Listwy są wytrzymałe i nie łamią się. Odpowiednia giętkość zapewnia prawidłowe anatomicznie ułożenie stelaża.

  Dodatkowo w łóżku ma miejsce wentylacja – nie ma wilgoci, a zatem nie pojawią się wewnątrz drobnoustroje, pleśń czy grzyby. Wszystko to sprawia, że odpoczynek i sen jest komfortowy i zdrowy dla kręgosłupa. A może być nawet bardziej komfortowy.

  stelaż do łóżka 120x200 stelaż do łóżka 120x200

  Stelaże pod materac 120x200 w różnych wariantach

  Stelaże do łóżka 120x200 możesz zamówić w wariancie z elektroniczną regulacją pozycji. Jak to działa? W stelażu wmontowane są silniczki, które sterowane pilotem, zmieniają w dowolny sposób pozycję stelaża czy zagłówka. W ten sposób możesz łatwo dostosować łóżko do aktualnych potrzeb – nie tylko spanie na płasko, ale także pozycja do czytania, oglądania TV czy innej formy odpoczynku. Jeden przycisk wystarczy, aby stelaż powrócił do pozycji wyjściowej. Bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie.

  Oczywiście mamy też modele bez regulacji i elektronicznych dodatków. Wedle Twojego gustu i potrzeb.

  Solidne stelaże 120x200 firmy Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 120x200, a także w innych rozmiarach.

  U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 140x200

  Jeśli stelaż do łóżka 140x200 jest odpowiednio dobrany, zyskujesz na komfortowym i zdrowym spaniu i odpoczynku. A w Entro możesz wybierać różne modele pod kątem rozmiarowym i funkcjonalnym. Sprawdź, jaką mamy ofertę stelaży pod materac 140x200.

  Stelaże do łóżka 140x200

  Nasze stelaże do łóżka 140x200 mają standardowy rozmiar i świetnie sprawdzą się w nieco większych łóżkach. Standaryzacja to jednak tylko ich pierwsza zaleta.

  Nasze stelaże pod materac 140x200 wykazują wysokiej jakości cechy – doskonale podtrzymują materac, a przez to pozycję ciała podczas snu, są wytrzymałe, giętkie i przyjazne dla alergików.

  Jak to się dzieje? Sekret tkwi w ich budowie i użytych materiałach.

  Stelaże do łóżka 140x200 Entro zbudowane są z kilkudziesięciu listew, powstałych z miękkiego i wytrzymałego drewna brzozowego. To sprawia, że listwy są elastyczne i zapobiegają odkształcaniu się materaca. Przez całą noc kręgosłup odpoczywa w prawidłowej anatomicznie pozycji, a sam stelaż wytrzyma lata eksploatacji.

  Gdyby tego było mało – prawidłowo dobrany stelaż 140x200 zapobiega też gromadzeniu się pleśni, grzybów czy pojawieniu się drobnoustrojów wewnątrz łóżka. Jest tak dlatego, że w łóżku ma miejsce naturalna cyrkulacja powietrza, a to eliminuje gromadzenie się wilgoci.

  stelaż do łóżka 140x200 stelaż do łóżka 140x200

  Stelaże pod materac 140x200 z elektroniczną regulacją pozycji

  Komfort odpoczynku dodatkowo możesz zwiększyć, jeśli zamówisz stelaż pod materac 140x200 z funkcją elektronicznej regulacji pozycji.

  Jak to działa? Wewnątrz łóżka zamontowane są elektroniczne silniki, które zmieniają pozycję stelażu czy zagłówka. Pozycję regulujesz za pomocą pilota. Gdy zechcesz, jednym przyciskiem powracasz do stanu wyjściowego.

  Co to daje? Możesz ustawić pozycję łóżka dostosowaną do aktualnych potrzeb – spania na płasko, czytania książki, oglądania TV czy innych form wypoczynku w łóżku. To komfortowe i sprawdzone rozwiązanie, choć oczywiście mamy w ofercie także modele dla tych osób, które nie lubią elektronicznych dodatków.

  Solidne stelaże 140x200 firmy Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 140x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 160x200

  Dobre stelaże do łóżka 160x200 Entro. Dlaczego? Zastosowane materiały, konstrukcja i technologia produkcji powodują, że nasze stelaże są uniwersalne i funkcjonalne.

  Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze dla siebie stelaże pod materac 160x200.

  Stelaże do łóżka 160x200

  Nasze stelaże pod materac 160x200 świetnie sprawdzą się w nieco pokaźniejszych modelach łóżek. Nie tylko będą pasowały rozmiarowo, ale także pełnią kilka bardzo istotnych funkcji użytkowych.

  Zapewniają prawidłowe podtrzymywanie materaca. Umożliwiają bezpieczny i zdrowy sen poprzez podtrzymywanie anatomicznie prawidłowej pozycji kręgosłupa przez całą noc.

  Zapobiegają odkształceniom materaca. Są solidne, wytrzymają każdy ciężar ciała i lata eksploatacji.

  Wszystko to sprawia, że odpoczynek na naszych stelażach do łóżka 160x200 jest bezpieczny i komfortowy.

  Dlaczego tak jest? To za sprawą ich budowy i zastosowanych materiałów.

  Nasze stelaże 160x200 składają się z kilkudziesięciu listew, które powstały z giętkiego i wytrzymałego drewna brzozowego. Dodatkowo, stelaże 160x200 umożliwiają prawidłową i naturalną cyrkulację powietrza wewnątrz łóżka. To z kolei gwarancja braku wilgoci, a przez to grzybów, pleśni i drobnoustrojów. Z pewnością ucieszy to alergików. To jednak nie koniec zalet naszych stelaży.

  stelaż do łóżka 160x200 stelaż do łóżka 160x200

  Stelaże pod materac 160x200 z elektroniczną regulacją pozycji

  Dobrze dobrany stelaż 160x200 do Twojego łóżka to gwarancja wygody i bezpiecznego, zdrowego snu.

  Jeszcze lepiej, jeśli wybierzesz model z elektroniczną regulacją pozycji. Za pomocą pilota zmieniasz ułożenie stelaża i zagłówka. W ten sposób łatwo dostosowujesz łóżko do czytania książek, oglądania telewizji czy innej formy odpoczynku w łóżku.

  Jeśli chcesz wrócić do pozycji wyjściowej, by spać na płasko – jeden przycisk i wszystko wraca do normy.

  Solidne stelaże 160x200 Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 160x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 180x200

  Dobre stelaże do łóżka dwuosobowego 180x200 to takie, które są wytrzymałe, elastyczne i posiadają szereg funkcjonalność. Na szczęście stelaże 180x200 Entro właśnie takie są. Sprawdź naszą ofertę.

  Stelaże do łóżka dwuosobowego 180x200

  Nasze stelaże do łóżka 180x200 to propozycje dla osób, które potrzebują wzmocnienia dużych łóżek dwuosobowych.

  Dzięki swojej konstrukcji oraz użytych materiałów, zapewniają elastyczność i trwałość przez lata eksploatacji. O co chodzi?

  Nasze stelaże pod materac 180x200 składają się z kilkudziesięciu listew, powstałych z wyjątkowo giętkiego i wytrzymałego jednocześnie drewna brzozowego. To powoduje, że stelaż jest w stanie prawidłowo podtrzymać każdy ciężar ciała i zapobiega odkształceniom materaca.

  Stelaż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a kręgosłup przez całą noc jest utrzymywany w prawidłowej anatomicznie pozycji. Przez to sen jest komfortowy i zdrowy.

  Do tego, odpowiednio dobrany stelaż do łóżka 180x200 umożliwia naturalną cyrkulację powietrza wewnątrz mebla. Co to daje? Nie gromadzi się w łóżku wilgoć. Nie pojawiają się drobnoustroje, grzyby czy pleśń. Świetna wiadomość dla alergików.

  stelaż do łóżka 180x200 stelaż do łóżka 180x200

  Stelaże pod materac 180x200 z elektroniczną regulacją pozycji

  By komfort użytkowania naszych stelaży do łóżka 180x200 był jeszcze większy, oferujemy modele z elektroniczną regulacją pozycji.

  O co chodzi? W stelażu zamontowane są silniczki, które sterowane pilotem ustawiają stelaż czy zagłówek w pożądanej przez Ciebie pozycji. Możesz łatwo i szybko ustawić łóżko nie tylko do spania na płasko, ale także do czytania książki, oglądania telewizji czy innej formy wypoczynku w łóżku. Wszystko wedle Twojego gustu, potrzeb i oczekiwań. W każdej chwili, za pomocą jednego przycisku, możesz przywrócić stelaż do pozycji wyjściowej.

  Solidne stelaże 180x200 firmy Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 180x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

 • Stelaż do łóżka pod materac 200x220

  Szukasz stelaży do łóżka dwuosobowego? Sprawdź naszą ofertę – stelaże pod materac 200x220 zapewnią wygodę, zdrowy sen i inne funkcje użytkowe dla dużych łóżek dwuosobowych. Sprawdź ofertę stelaży i materacy Entro.

  Stelaże do łóżka dwuosobowego 200x220

  Dobrze dopasowane stelaże do łóżka 200x220 to wzmocnienie łóżek dużych, dwuosobowych. Dzięki temu, że nasze stelaże składają się z kilkudziesięciu giętkich i solidnych listew, materac i ciało są podtrzymywane przez całą noc.

  Materac nie odkształca się z czasem a kręgosłup przez całą noc utrzymuje prawidłową anatomicznie pozycję. Jest tak dlatego, że nasze stelaże pod materac 200x220 są wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego. Przez to są tyleż giętkie, co twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne wynikłe z eksploatacji. Wytrzymają lata.

  Oprócz tego, dobry stelaż 200x220 zapewni w dwuosobowym łóżku prawidłową wentylację. Cyrkulacja powietrza sprawia, że nie gromadzi się wewnątrz wilgoć. A to z kolei ochrona przed grzybami, pleśnią czy drobnoustrojami. Ucieszą się alergicy i pedanci.

  My jednak komfort użytkowania łóżka wynieśliśmy na jeszcze wyższy poziom. O co chodzi?

  stelaż do łóżka 200x220 stelaż do łóżka 200x220

  Stelaże pod materac 200x220 z regulacją pozycji i inne warianty

  Możesz u nas zamówić stelaże pod materac 200x220 z funkcją elektronicznej regulacji pozycji. Za pomocą pilota ustawiasz ułożenie stelaża i zagłówka. W ten sposób dostosujesz łóżko w przeciągu chwili do aktualnych potrzeb – oglądania TV, czytania książek, seksu czy innych form wypoczynku w łóżku.

  W każdej chwili, jednym przyciskiem, powracasz do ustawień początkowych – wtedy łóżko jest przystosowane do klasycznego spania na płasko. Komfort i wygoda.

  Oczywiście, mamy też w ofercie stelaże 200x220, które pozbawione są elektronicznych dodatków.

  Solidne stelaże 200x220 Entro

  W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 200x220, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace.

  Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Melio EL - stelaż elektryczny do łóżka pod materac

Stelaż zbudowany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia.

Cena podstawowa 1 980,00 zł Cena 1 680,00 zł
 • -300,00 zł
 • -300,00 zł
Pokazano 1-12 z 19 pozycji