Stelaż do łóżka pod materac 120x200

Jeśli stelaże do łóżka, to tylko dobrze dopasowane. A jeśli stelaże pod materac 120x200 to w Entro. Dlaczego? Nasze modele są wykonane z wysokiej jakości drewna z drzew liściastych. Mają optymalne rozmiary, budowę i solidną konstrukcję. Zapewniają zdrowy i komfortowy sen czy inną formę odpoczynku w łóżku.

Potrzebujesz stelaże do łóżka 120x200? Sprawdź naszą ofertę.

Stelaże do łóżka 120x200

Nasze stelaże pod materac 120x200 są przeznaczone do nieco większych rozmiarowo łóżek. Przez optymalny dobór proporcji, sprawdzą się w wielu modelach łóżek i zastąpią nieudane konstrukcje.

Stelaże 120x200 Entro zbudowane są z kilkudziesięciu listew. Te powstały z drewna brzozowego, co zapewnia im odpowiednią giętkość, elastyczność, a przy tym trwałość. Co to daje? Materac jest odpowiednio podtrzymywany, podobnie jak kręgosłup. Listwy są wytrzymałe i nie łamią się. Odpowiednia giętkość zapewnia prawidłowe anatomicznie ułożenie stelaża.

Dodatkowo w łóżku ma miejsce wentylacja – nie ma wilgoci, a zatem nie pojawią się wewnątrz drobnoustroje, pleśń czy grzyby. Wszystko to sprawia, że odpoczynek i sen jest komfortowy i zdrowy dla kręgosłupa. A może być nawet bardziej komfortowy.

stelaż do łóżka 120x200
stelaż do łóżka 120x200

Stelaże pod materac 120x200 w różnych wariantach

Stelaże do łóżka 120x200 możesz zamówić w wariancie z elektroniczną regulacją pozycji. Jak to działa? W stelażu wmontowane są silniczki, które sterowane pilotem, zmieniają w dowolny sposób pozycję stelaża czy zagłówka. W ten sposób możesz łatwo dostosować łóżko do aktualnych potrzeb – nie tylko spanie na płasko, ale także pozycja do czytania, oglądania TV czy innej formy odpoczynku. Jeden przycisk wystarczy, aby stelaż powrócił do pozycji wyjściowej. Bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie.

Oczywiście mamy też modele bez regulacji i elektronicznych dodatków. Wedle Twojego gustu i potrzeb.

Solidne stelaże 120x200 firmy Entro

W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 120x200, a także w innych rozmiarach.

U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 13 pozycji