Stelaż do łóżka pod materac 140x200

Jeśli stelaż do łóżka 140x200 jest odpowiednio dobrany, zyskujesz na komfortowym i zdrowym spaniu i odpoczynku. A w Entro możesz wybierać różne modele pod kątem rozmiarowym i funkcjonalnym. Sprawdź, jaką mamy ofertę stelaży pod materac 140x200.

Stelaże do łóżka 140x200

Nasze stelaże do łóżka 140x200 mają standardowy rozmiar i świetnie sprawdzą się w nieco większych łóżkach. Standaryzacja to jednak tylko ich pierwsza zaleta.

Nasze stelaże pod materac 140x200 wykazują wysokiej jakości cechy – doskonale podtrzymują materac, a przez to pozycję ciała podczas snu, są wytrzymałe, giętkie i przyjazne dla alergików.

Jak to się dzieje? Sekret tkwi w ich budowie i użytych materiałach.

Stelaże do łóżka 140x200 Entro zbudowane są z kilkudziesięciu listew, powstałych z miękkiego i wytrzymałego drewna brzozowego. To sprawia, że listwy są elastyczne i zapobiegają odkształcaniu się materaca. Przez całą noc kręgosłup odpoczywa w prawidłowej anatomicznie pozycji, a sam stelaż wytrzyma lata eksploatacji.

Gdyby tego było mało – prawidłowo dobrany stelaż 140x200 zapobiega też gromadzeniu się pleśni, grzybów czy pojawieniu się drobnoustrojów wewnątrz łóżka. Jest tak dlatego, że w łóżku ma miejsce naturalna cyrkulacja powietrza, a to eliminuje gromadzenie się wilgoci.

stelaż do łóżka 140x200
stelaż do łóżka 140x200

Stelaże pod materac 140x200 z elektroniczną regulacją pozycji

Komfort odpoczynku dodatkowo możesz zwiększyć, jeśli zamówisz stelaż pod materac 140x200 z funkcją elektronicznej regulacji pozycji.

Jak to działa? Wewnątrz łóżka zamontowane są elektroniczne silniki, które zmieniają pozycję stelażu czy zagłówka. Pozycję regulujesz za pomocą pilota. Gdy zechcesz, jednym przyciskiem powracasz do stanu wyjściowego.

Co to daje? Możesz ustawić pozycję łóżka dostosowaną do aktualnych potrzeb – spania na płasko, czytania książki, oglądania TV czy innych form wypoczynku w łóżku. To komfortowe i sprawdzone rozwiązanie, choć oczywiście mamy w ofercie także modele dla tych osób, które nie lubią elektronicznych dodatków.

Solidne stelaże 140x200 firmy Entro

W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 140x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 13 pozycji