Stelaż do łóżka pod materac 180x200

Dobre stelaże do łóżka dwuosobowego 180x200 to takie, które są wytrzymałe, elastyczne i posiadają szereg funkcjonalność. Na szczęście stelaże 180x200 Entro właśnie takie są. Sprawdź naszą ofertę.

Stelaże do łóżka dwuosobowego 180x200

Nasze stelaże do łóżka 180x200 to propozycje dla osób, które potrzebują wzmocnienia dużych łóżek dwuosobowych.

Dzięki swojej konstrukcji oraz użytych materiałów, zapewniają elastyczność i trwałość przez lata eksploatacji. O co chodzi?

Nasze stelaże pod materac 180x200 składają się z kilkudziesięciu listew, powstałych z wyjątkowo giętkiego i wytrzymałego jednocześnie drewna brzozowego. To powoduje, że stelaż jest w stanie prawidłowo podtrzymać każdy ciężar ciała i zapobiega odkształceniom materaca.

Stelaż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a kręgosłup przez całą noc jest utrzymywany w prawidłowej anatomicznie pozycji. Przez to sen jest komfortowy i zdrowy.

Do tego, odpowiednio dobrany stelaż do łóżka 180x200 umożliwia naturalną cyrkulację powietrza wewnątrz mebla. Co to daje? Nie gromadzi się w łóżku wilgoć. Nie pojawiają się drobnoustroje, grzyby czy pleśń. Świetna wiadomość dla alergików.

stelaż do łóżka 180x200
stelaż do łóżka 180x200

Stelaże pod materac 180x200 z elektroniczną regulacją pozycji

By komfort użytkowania naszych stelaży do łóżka 180x200 był jeszcze większy, oferujemy modele z elektroniczną regulacją pozycji.

O co chodzi? W stelażu zamontowane są silniczki, które sterowane pilotem ustawiają stelaż czy zagłówek w pożądanej przez Ciebie pozycji. Możesz łatwo i szybko ustawić łóżko nie tylko do spania na płasko, ale także do czytania książki, oglądania telewizji czy innej formy wypoczynku w łóżku. Wszystko wedle Twojego gustu, potrzeb i oczekiwań. W każdej chwili, za pomocą jednego przycisku, możesz przywrócić stelaż do pozycji wyjściowej.

Solidne stelaże 180x200 firmy Entro

W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 180x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji