Stelaż do łóżka pod materac 200x220

Szukasz stelaży do łóżka dwuosobowego? Sprawdź naszą ofertę – stelaże pod materac 200x220 zapewnią wygodę, zdrowy sen i inne funkcje użytkowe dla dużych łóżek dwuosobowych. Sprawdź ofertę stelaży i materacy Entro.

Stelaże do łóżka dwuosobowego 200x220

Dobrze dopasowane stelaże do łóżka 200x220 to wzmocnienie łóżek dużych, dwuosobowych. Dzięki temu, że nasze stelaże składają się z kilkudziesięciu giętkich i solidnych listew, materac i ciało są podtrzymywane przez całą noc.

Materac nie odkształca się z czasem a kręgosłup przez całą noc utrzymuje prawidłową anatomicznie pozycję. Jest tak dlatego, że nasze stelaże pod materac 200x220 są wykonane z wysokiej jakości drewna brzozowego. Przez to są tyleż giętkie, co twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne wynikłe z eksploatacji. Wytrzymają lata.

Oprócz tego, dobry stelaż 200x220 zapewni w dwuosobowym łóżku prawidłową wentylację. Cyrkulacja powietrza sprawia, że nie gromadzi się wewnątrz wilgoć. A to z kolei ochrona przed grzybami, pleśnią czy drobnoustrojami. Ucieszą się alergicy i pedanci.

My jednak komfort użytkowania łóżka wynieśliśmy na jeszcze wyższy poziom. O co chodzi?

stelaż do łóżka 200x220
stelaż do łóżka 200x220

Stelaże pod materac 200x220 z regulacją pozycji i inne warianty

Możesz u nas zamówić stelaże pod materac 200x220 z funkcją elektronicznej regulacji pozycji. Za pomocą pilota ustawiasz ułożenie stelaża i zagłówka. W ten sposób dostosujesz łóżko w przeciągu chwili do aktualnych potrzeb – oglądania TV, czytania książek, seksu czy innych form wypoczynku w łóżku.

W każdej chwili, jednym przyciskiem, powracasz do ustawień początkowych – wtedy łóżko jest przystosowane do klasycznego spania na płasko. Komfort i wygoda.

Oczywiście, mamy też w ofercie stelaże 200x220, które pozbawione są elektronicznych dodatków.

Solidne stelaże 200x220 Entro

W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 200x220, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace.

Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz