Blog - co nowego?

Jakie są ramy i stelaże łóżek?

Jeśli jesteś w trakcie wyboru nowego łóżka dla siebie, prędzej czy później powinieneś zastanowić się, jaki rodzaj i stelaż do łóżka jest dla Ciebie odpowiedni. Wybór ram i stelaży łóżek jest ogromny i może mieć duży wpływ na Twój sen. Jakie są rodzaje łóżek? Na co powinieneś zwrócić uwagę? Jakie są zalety każdego rodzaju łóżka?

Stelaż pod materac regulowany ręcznie czy elektrycznie?

Stelaż do łóżka służy jako podstawa materaca, wentyluje go od spodu i wspomaga ergonomicznie prawidłowy sen. Stelaż z listew musi być dostosowany do ciała śpiącego, a także do ramy łóżka i materaca. Wybór stelaży do łóżka z listew jest duży. Dostępne są zarówno sztywne, ręcznie regulowane, jak i regulowane elektrycznie stelaże z listew.

Czy warto mieć elektryczny stelaż do łóżka?

Elektryczna rama z listew – elektryczny stelaż pod materac – może nie tylko pomóc złagodzić dolegliwości fizyczne, ale także zapewnia duży komfort podczas oglądania telewizji, czytania i nauki w łóżku. Wyjaśniamy, jakie zalety może mieć elektryczna rama z listew do łóżka dla młodych i starszych.

Jaki stelaż pod materac wybrać?

Wiele osób łączy szeroką gamę stelaży pod materac i źle dobrane materace i stwierdza, że nie można dotrzymać obietnic złożonych przez producentów, którzy obiecują wysoki komfort snu. Powodem tego jest to, że materac musi zawsze pasować do stelaża do łóżka. Oba tworzą nierozłączną całość, która tylko w odpowiednim połączeniu zapewnia niezrównany komfort snu.