Stelaż do łóżka pod materac 70x200

Odpowiednie dobrane stelaże do łóżka zapewniają amortyzację i podparcie materaca. Kilkanaście elastycznych listew gumowych uchwytach dostosowują się do ciężaru ciała. To wszystko powoduje, że podnosi się komfort snu. Na szczęście nasze stelaże pod materac 70x200 właśnie takie są. Dzięki nim możesz prawdziwie wypocząć w swoim łóżku. Szukasz dobrych stelaży do łóżka w rozmiarze 70x200? Już nie szukaj.

Stelaże do łóżka 70x200

Nasze stelaże 70x200 świetnie sprawdzą się w standardowej wielkości łóżkach.  Są zbudowane z listew z wysokiej jakości drewna z drzew liściastych. Dzięki temu są odpowiednio wytrzymałe, a przy tym giętkie – to powoduje, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapobiegają odkształceniom materaca. Odpowiednio dobrane stelaże pod materac 70x200 zapewniają solidne podtrzymanie materaca i wentylację wewnątrz łóżka. Ta z kolei powoduje, że nie gromadzą się wewnątrz grzyby i drobnoustroje. Nasze stelaże do łóżka 70x200 to gwarancja komfortowego snu, zdrowego kręgosłupa i pomoc dla alergików.

stelaż do łóżka 70x200
stelaż do łóżka 70x200

Stelaże pod materac 70x200 z regulacją lub bez

Nasze stelaże 70x200 występują w różnych wariantach – z regulacją pozycji i bez regulacji. Te pierwsze są solidne i dopasowane do konkretnego rodzaju ciała. Te drugie, mają wbudowany komponent pozwalający na regulację pozycji listew. Zamontowany silnik elektryczny, sterowany pilotem, pozwala na swobodne ułożenie pozycji stelaża. To świetne rozwiązanie, jeśli z łóżka korzystasz na różne sposoby. Sam uznasz, jaka pozycja będzie dla Ciebie najwygodniejsza podczas spania, czytania książki czy oglądania telewizji. Zmiany pozycji możesz dokonać w każdym momencie. Jednym przyciskiem przywrócisz łóżko do pozycji wyjściowej, np. wtedy gdy uznasz, że pora iść spać.

Solidne stelaże 70x200 firmy Entro

Nasze stelaże do łóżek jednoosobowych 70x200 to tylko jedna z propozycji. Mamy w ofercie także inne rozmiary i kolory. Chcesz wiedzieć więcej, o coś zapytać? Daj nam znać, a pomożemy Ci wybrać najlepsze stelaże do Twojego łóżka.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 14 pozycji