Stelaż do łóżka pod materac 90x200

Dobór stelaży do łóżka jest bardzo istotny. Jeśli są odpowiednio dopasowane, zapewniają komfortowy i zdrowy sen. Jest tak dlatego, że podtrzymują w anatomicznie prawidłowej pozycji kręgosłup, co pozwala się porządnie i zdrowo wyspać. Dodatkowo, dobre stelaże 90x200 umożliwiają wentylację wewnątrz łóżka, co powoduje, że nie ma ryzyka pojawienia się grzybów, pleśni czy mnożenia się drobnoustrojów. To ucieszy nie tylko pedantów, lecz także alergików. Jakie stelaże do łóżka 90x200 są odpowiednie? Zapraszamy do oferty producenta stelaży firmy Entro.

Stelaże do łóżka 90x200

Nasze stelaże do łóżka 90x200 swoimi rozmiarami nadają się do standardowej wielkości łóżka. Są zbudowane z kilkunastu drewnianych listew. Powstały z wytrzymałego i miękkiego drewna brzozowego i innych drzew liściastych. Dzięki temu mają unikalne właściwości użytkowe – są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego odpowiednio elastyczne. To zapobiega odkształceniom materaca i zapewnia prawidłowe jego podtrzymanie przez całą noc. Wszystko to sprawia, że sen jest zdrowy i komfortowy, a Ty możesz użyć nasze stelaże 90x200 do wielu rodzajów łóżek. To jednak nie wszystko.

stelaż do łóżka 90x200
stelaż do łóżka 90x200

Stelaże pod materac 90x200 w różnych wariantach

Nasz stelaże pod materac 90x200 mogą być jeszcze bardziej uniwersalne. Możesz wybrać modele z elektroniczną regulacją pozycji. Sterując pilotem, wybierasz położenie zagłówka jak i całej pozycji stelaży. Co to daje? Wygodę i szybkie dostosowane łóżka do aktualnych Twoich potrzeb. W łóżku przecież nie tylko się śpi – to świetne miejsce na czytanie książek, oglądanie telewizji czy po prostu odpoczynek. Nie zawsze musisz robić to na płasko, a jeśli chcesz wrócić do ustawień wyjściowych – zrobisz to jednym przyciskiem pilota. Oczywiście możesz też wybrać tradycyjne modele bez elektronicznych dodatków. Szanujemy Twój wybór.

Solidne stelaże 90x200 producenta stelaży Entro

W naszej ofercie mamy stelaże do łóżka 90x200, a także w innych rozmiarach. U nas otrzymasz także odpowiednio dobrane do nich materace. Jeśli potrzebujesz stelaży lub chcesz o coś zapytać – daj znać!

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Melio EL - stelaż elektryczny do łóżka pod materac

Stelaż zbudowany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia.

Cena podstawowa 1 980,00 zł Cena 1 680,00 zł
  • -300,00 zł
  • -300,00 zł
Pokazano 1-12 z 16 pozycji