Strona główna

Podkategorie

 • Stelaż do łóżka pod materac

  Stelaż pod materac z listew - bez regulacji, z regulacją, automatyczne, do samodzielnego montażu

  Stelaże z listew są ważną częścią dobrze funkcjonującego systemu spania. Często mówi się, że listwowe stelaże pod materac są niepotrzebne lub, że można je całkowicie pominąć. To nie jest prawda! Ważny jest efekt sprężystości ramy z listew. Możesz to bardzo łatwo wypróbować, kładąc materac na podłodze, a następnie testując go za pomocą listew. Różnica jest znacząca w zależności od osoby i materaca. Prawdą jest, że dobry materac niekoniecznie musi mieć kosztowny stelaż z listew. Wystarczająca może być również tania rama z listew pod materac. Ale powinieneś wiedzieć, które stelaże są kompatybilne z jakim materacem.

  czytaj więcej...

  Regulowane, elektryczne stelaże do łóżek - producent stelaży do łóżek

  Szczególny komfort można uzyskać dzięki listwowym ramom pod materac z silnikiem. Elektryczne stelaże z listew zapewniają szczególny komfort. Można je łatwo ustawić w żądanej pozycji za pomocą pilota. To ułatwia wiele rzeczy. Dzięki temu łóżko można dostosować do czytania lub oglądania telewizji, aby pozostało wygodne.

  Wyposażony w kilka silników, wezgłowie lub podnóżek łóżka można również przywrócić za pomocą pilota do pozycji wyjściowej, aby zapewnić wygodny sen. Dzięki elastycznym listwom sprężynowym stelaży z elektrycznymi silnikami pozycja leżąca jest nie tylko elastyczna, ale także miękka.

  Czy rama z listew jest lepsza? Czy stelaż pod materac z listew jest dobry?

  Nie tylko odpowiedni materac jest ważny dla zdrowego i spokojnego snu, ale również stelaż z listew powinien pasować i, podobnie jak materac, być dostosowany do Twoich indywidualnych nawyków spania. Ponieważ nie każdy materac pasuje do każdego stelaża z listew.

  Rozmiary stelazy zlistew:

  • stelaż do łóżka 90x200,
  • stelaż do łóżka 80x200,
  • stelaż do łóżka 120x200,
  • stelaż do łóżka 140x200,
  • stelaż do łóżka 160x200,
  • stelaż do łóżka 200x220,
  • stelaż do łóżka 180x200.

  Więc czego szukasz przy zakupie? Stelaż z listew powinien delikatnie ustępować przy każdym ruchu śpiącego i dlatego powinien być wykonany z elastycznego materiału.

  Należy również pamiętać, że ramy z listew - stelaz pod materac starzeją się podczas długotrwałego użytkowania. Tracą elastyczność, co może mieć trwały wpływ na komfort snu. Kupując nowy materac, należy zatem również sprawdzić stelaż z listew i w razie potrzeby wymienić go na nowy.

  Jaki stelaż z listew - na co zwrócić uwagę przy wyborze stelaża pod materaca?

  Stelaż z listew musi pasować do materaca. Kupując materac, zawsze upewnij się, że nowy materac pasuje do Twojego stelaża. Nie wszystkie dostępne na rynku typy materacy pasują równie dobrze do najróżniejszych wariantów stelaży z listew.

  W idealnym przypadku rama z listew pod materac ma listwy sprężyste. Dzięki temu materac optymalnie dopasowuje się do ciała. Jeśli chcesz mieć elektryczny stelaż z listew, powinieneś również upewnić się, że wybrany materac jest do niego odpowiedni. Nie tylko materace podzielone są na klasy wagowe, ale także stelaże z listew.

  Ponieważ materace wymagają wentylacji od dołu, aby pod materacem nie tworzyły się plamy pleśni, w żadnym wypadku nie należy rezygnować z listew. Szczeliny między listwami stelaża z listew umożliwiają odprowadzanie wilgoci z materaca.

  Tylko w przypadku łóżek wodnych można całkowicie obejść się bez ramy z listew, ponieważ podkonstrukcja jest wykonana z krzyżaków nośnych, które równomiernie rozkładają ciężar łóżka wodnego.

  Przyjrzyj się bliżej urządzeniom na swoim łóżku. Jeśli łóżko ma listwy boczne lub barierkę środkową, nie potrzebujesz specjalnej ramy z listew, ponieważ każda będzie pasować. Jeśli Twoje łóżko ma ramę ze wspornikami narożnymi lub podporowymi pośrodku, rama z listew powinna mieć ramę otaczającą. Rama z listew rolkowych nie byłaby tutaj odpowiednia. Masz wątpliwości co do kupna odpowiedniego stelaża do łóżka? Skontaktuj się z nami i zadzwoń lub napisz zapytanie na naszego e-maila.

  Na co muszę zwrócić uwagę kupując stelaż pod materac z listew?

  Każdy materac potrzebuje podbudowy przepuszczającej powietrze. Z jednej strony zachowane są funkcje materaca na wierzchu, z drugiej strony materac jest wietrzony i zapobiega się rozwojowi pleśni.

  Stelaż do łóżka, pod materac - wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego

  Rama z płyt i listew lub w skrócie rama z płyt charakteryzuje się elastycznym zawieszeniem, które opada we wszystkich kierunkach ruchu w poszczególnych punktach. Elementy sprężyste składają się z małych połączonych płytek, które wyglądają jak kwadratowe płytki i są zamocowane na prętach. Stelaże pod materac płytowe nazywane są również ramami modułowymi lub płytowymi. Płyty są również nazywane podkładkami kontaktowymi lub sprężynami skrzydełkowymi. mają wysoki zakres amortyzacji pionowej i przechyłu bocznego. Są polecane do dużych obciażeń.

  Popularne wymiary – stelaż pod materac 90x200 i stelaż pod materac 140x200

  Wymiary ram z listew, stelaży pod materac, są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Długość wynosi prawie zawsze 200 cm, ale istnieje więcej różnic w szerokości. Popularnym rozmiarem stelaży z listew jest rozmiar standardowy dla podkładów pojedynczych, stelaż z listew pod materac do łóżka 90x200 oraz wariant łóżka francuskiego, stelaż pod materac 140x200.

  Stelaże pod materac do łóżka podwójnego

  Wariant stelazy do łóżka podwójnego dostępny również jako stelaż z listew pod materac 180x200 lub 200x200, 200x220. Dostępne są również specjalne modele o szerokości 80 cm lub nawet 70 cm. Długości mogą wynosić 190 cm lub 220 cm, ale są to stosunkowo rzadkie modele. Jeśli interesuje Cię taki stelaż do łóżka pod materac na zamówienie - skontaktuj się z nami.

  Materiały na stelaże do łóżka pod materac - producent stelaży

  Wszystkie nasze stelaże do łózka pod materac mają zazwyczaj stelaż wykonany z drewna takiego jak brzoza, świerk lub buk. Dlaczego wybrać drewniane stelaże do łóżka? Plastikowe moduły są tańsze od płyt drewnianych i szklanych, ale mniej odporne i mają krótszą żywotność. Stelaże do łóżka pod materac z płyty bukowej są wysokiej jakości, ponieważ drewno liściaste jest szczególnie wytrzymałe i elastyczne.

  Właściwy materac do stelaża płytowego - stelaże pod materac

  Gorszego materaca nigdy nie da się ulepszyć za pomocą stelaża do łóżka. Jeśli kupujesz drogi stelaż pod materac, materac powinien pasować do zawieszenia. Ponieważ podpory płytowe zapewniają ogólnie znacznie bardziej miękkie wrażenia podczas leżenia niż zwykłe stelaże z listew, przy wyborze materaca należy zwrócić szczególną uwagę na stopień twardości.

  Bardzo dopasowujące się materace piankowe są użytecznym dodatkiem do ram płytowych, przenosząc trójwymiarowe właściwości leżenia na ciało.

  Elektrycznie regulowana rama z listew lub stała rama z listew - na co zwrócić uwagę?

  Każdy spędza około jednej trzeciej swojego życia na spaniu. Dodaj do tego czas spędzany w łóżku, gdy jesteś zrelaksowany, chory, słuchasz muzyki, oglądasz filmy lub czytasz. Niski zagłówek może nie przeszkadzać podczas snu, ale jeśli jesteś chory i chcesz odpocząć nieco wyżej w łóżku, regulowany stelaż pod materac może być bardzo wygodny.

  Pomyśl o łóżkach w szpitalach i oddziałach pielęgniarskich, które są wyposażone w regulowane stelaże. Każdy, kto chorował od dłuższego czasu, doceni korzyści płynące z elektrycznie regulowanej ramy do łóżka.

  Stelaż pod materac z regulacją wysokości uniesienia zagłowia i podnóża - producent stelaży drewnianych do łóżek

  Ramy można regulować mechanicznie lub elektrycznie, a tym samym elastycznie dostosować do indywidualnych wymagań. Daje to możliwość regulacji wysokości wezgłowia i podnóżka ramy z listew. Zwiększ komfort snu, dostosowując nachylenie materaca do swoich potrzeb. Zmęczone nogi szybko się regenerują podczas odpoczynku w podwyższonej pozycji.

  Wariant mechaniczno-ręczny jest tańszy, ale wysiłek jest nieco większy, jeśli chcesz zmienić kąt nachylenia w okolicy głowy i stóp. Jeśli rzadko dostosowujesz położenie stelaża do łóżka, mechaniczna rama z listew może być całkiem wystarczająca.

  Elektrycznie regulowane stelaże do łóżka dla zdrowego komfortu

  Jeśli często chcesz regulować część pod głowę lub stopę, ciągła regulacja może stać się bardzo uciążliwa, jeśli musisz codziennie sięgać pod materac, aby ustawić stelaż pod materac w żądanej pozycji. Tutaj również możesz popełnić błędy. Jeśli stelaż zatrzaśnie się nierównomiernie w prowadnicy po prawej i lewej stronie, leżysz krzywo w łóżku i nie jesteś w stanie od razu zauważyć niewielkiej różnicy wysokości. Po prostu czujesz się spięty.

  To nie może się przydarzyć w przypadku elektrycznego stelaża do łóżka. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby ustawić żądane nachylenie, a także regulować wysokość podczas leżenia, co jest szczególnie wygodne.

  Stelaż pod materac z regulacją uniesienia zagłowia

  Możesz więc spokojnie usiąść wieczorem, jeśli nadal chcesz poczytać książkę. A jeśli się zmęczysz, za dotknięciem przycisku możesz przejść do żądanej pozycji leżącej. Ten komfort jest nie tylko przyjemny w codziennym życiu, ale także szczególnie praktyczny, jeśli kiedykolwiek zachorujesz. Nawet po pierwszym przeziębieniu, które przykuwa Cię do łóżka, będziesz wdzięczny, że zdecydowałeś się na elektrycznie regulowany stelaż do łóżka.

  Elektryczne stelaże z listew są wykonane w wielu wymiarach, podobnie jak inne regulowane stelaże. W naszym sklepie możesz wybrać stelaż pod materac i system paczkowy do samodzielnego montażu lub wstępnie zmontowany. Zadzwoń i skontaktuj się z nami, by omówić wszystkie szczegóły i nurtujące Cię pytania.

 • Home decor

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Melio EL - stelaż elektryczny do łóżka pod materac

Stelaż zbudowany ze sklejki drzew liściastych, o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia.

Cena podstawowa 1 980,00 zł Cena 1 680,00 zł
 • -300,00 zł
 • -300,00 zł

STOLIK KAWOWY COFFE ZEBRANO45

Stolik kawowy Coffe Zebrano45 wykonany ze sklejki iglastej z metalowymi nogami, kolor naturalny 

Cena 250,00 zł
 • Wyprzedaż!

TABORET OKRĄGŁY34

Okrągły taboret wykonany w 100% z dębu w odcieniu naturalnym z czarnymi, metalowymi nóżkami. 

Wykończony lakierem wodnym utwardzanym. 

Cena 150,00 zł

TABORET LISTWOWY NATUR

Taboret wykonany z listwy bukowej w odcieniu natur z czarnymi, metalowymi nóżkami.

Wykończony lakierem wodnym utwardzanym.

Cena 150,00 zł
Pokazano 1-12 z 41 pozycji