Elektryczna rama z listew – elektryczny stelaż pod materac – może nie tylko pomóc złagodzić dolegliwości fizyczne, ale także zapewnia duży komfort podczas oglądania telewizji, czytania i nauki w łóżku. Wyjaśniamy, jakie zalety może mieć elektryczna rama z listew do łóżka dla młodych i starszych.

Komfort - regulowany elektrycznie stelaż z listew to również coś dla młodych ludzi

Powszechnym skojarzeniem z elektryczną ramą z listew jest prawdopodobnie łóżko dla osoby starszej lub dom opieki. Napędzana silnikiem rama listwowa oferuje również wiele korzyści dla młodych ludzi. Około trzech milionów Niemców lubi oglądać telewizję w sypialni. Ale znalezienie odpowiedniej wysokości głowy do oglądania telewizji jest znacznie wygodniejsze w przypadku elektrycznej ramy z listew niż w przypadku góry ślizgających się poduszek. Dużo łatwiej jest też czytać i uczyć się dzięki indywidualnie dopasowanemu pochyleniu materaca. A ci, którzy lubią oglądać swoje ulubione seriale na tablecie w łóżku, już nigdy nie będą chcieli być bez elektrycznej ramy z listew. A co najlepsze: w przeciwieństwie do ręcznie regulowanych stelaży, nie musisz wstawać z łóżka, aby dokonać nowej regulacji za pomocą elektrycznej stelaża. Bądźmy szczerzy:

Korzyści zdrowotne wynikające z elektrycznego stelaża do łóżka

Po prostu podnosząc ramę z listew do pozycji pionowej, wstawanie jest znacznie łatwiejsze zarówno dla „porannych leniwców”, jak i osób niepełnosprawnych fizycznie. W przypadku choroby elektryczny stelaż do łóżka jest naprawdę wszechstronna. Nawet przy łagodnym przeziębieniu może przynieść ulgę. Podwyższona pozycja do spania zmniejsza nacisk na zatoki przynosowe, a oddychanie znów staje się łatwiejsze.

Jakie są zalety elektrycznego stelaża pod materac?

Elektryczna rama pod materac ma wiele zalet, zwłaszcza dla osób z niewydolnością serca, przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, zgagą, problemami z kręgosłupem lub słabymi żyłami. Dzięki indywidualnej regulacji wysokości możliwe jest dostosowanie do odpowiednich potrzeb osób dotkniętych chorobą i może przynieść znaczną ulgę.

Na co zwrócić uwagę wybierając elektryczny stelaż pod materac?

Wybierając elektryczną ramę z listew, upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. Prąd w silniku jest aktywowany dopiero po naciśnięciu przycisku na pilocie. Jeśli nie ma impulsu w postaci naciśnięcia przycisku, prąd nie będzie płynął. W ten sposób nocny sen nie jest zakłócany przez buczenie zasilacza czy pole elektryczne. Podczas sterowania ramą z listew rozróżnia się wersję przewodową i pilot zdalnego sterowania.

Bądź przygotowany na awarię zasilania z awaryjnym opuszczaniem

W przypadku awarii zasilania korzystne jest wyposażenie stelaża z listew w funkcję awaryjnego opuszczania. W ten sposób łóżko można opuścić z powrotem do pozycji do spania pomimo wyregulowanej pozycji siedzącej. Awaria zasilania nie prowadzi do niewygodnego snu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat elektrycznych stelaży pod materac do łózka skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić lub napisać do nas zapytanie za pomocą e-maila. Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.